sobota, 23 marca 2013

Giorgio Moroder - Chase / Killer Mike feat. Roc D the Legend - Swimming

Chase, Giorgio Moroder (1978, album: Midnight Express - Music From The Original Motion Picture Soundtrack albo 1978, singiel 12'': Chase)

Chase, oryginalnie na soundtracku do wyreżyserowanego przez Alana Parkera i wyscenariuszowanego przez Olivera Stone'a filmu, Midnight Express, soundtracku w całości skomponowanego przez jednego z największych musical geniuses, jakich dała światu Italia. Jeśli kiedyś zacznę prześladować jakąś dziewczynę, co bądźmy szczerzy, prędzej czy później się stanie, to to będzie muzyka, która będzie leciała w moim odtwarzaczu mp3 podczas śledzenia jej na ulicy i wpatrywania się w nią moim szalonym wzrokiem... No co ?! Przecież nie ma w tym nic dziwnego. Każdy dobiera sobie jakąś muzykę do słuchania podczas monotonnych, codziennych czynności, np. to jest piosenka (przyznaję, mało oryginalny wybór), którą sobie zapuszczam kiedy raz w tygodniu spotykam się z chłopakami, żeby powalczyć na noże :)


---

Swimming, Killer Mike feat. Roc D the Legend (2011, album: PL3DGE albo 2010, składanka: Adult Swim Singles Project)

Killer Mike wymiata. Tutaj w produkcji Flying Lotusa (jeśli podążycie za tym linkiem, to wiedzcie, że David Lewandowski, reżyser tego teledysku, robił visual effects do TRON: Legacy i nadchodzącego Oblivion).

Brak komentarzy: