piątek, 1 marca 2013

Shadowy Men on a Shadowy Planet - Having an Average Weekend / T.J. Miller feat. The Kleptones - Partying With T.J. ("Now We're Partying" Remix)

Having an Average Weekend, Shadowy Men on a Shadowy Planet (1988, album: Savvy Show Stoppers albo 1996, album: Kids In The Hall - Brain Candy (Music From The Motion Picture Soundtrack))

Najśmieszniejszy żart o filmach, jaki kiedykolwiek powstał:


Jeśli nie kojarzycie, to oglądają Deliverance, Johna Boormana, prawdopodobnie najlepszy film z Burtem Reynoldsem... Chociaż głowy nie dam, konkurencja jest spora, bo jest i The Cannonball Run i Smokey and the Bandit. Bardzo możliwe, że to (Deliverance) jest też najlepszym filmem z ojcem Angeliny Jolie. Skecz ten wykonuje kanadyjska trupa komediowa: The Kids in the Hall. Tutaj widzicie Dave'a Foley'a jako chłopaka, Marka McKinney'a (dziewczyna) i nie widzicie, ale słyszycie Kevina McDonalda i Scotta Thompsona (głosy z telewizora). Fajny jest też skecz o komunizmie (Foley i McDonald). Telewizyjny serial The Kids in the Hall miał taki instrumentalny indie rockowy motyw przewodni w wykonaniu Shadowy Men on a Shadowy Planet.


---

Partying With T.J. ("Now We're Partying" Remix), T.J. Miller feat. The Kleptones (2012 album: The Extended Play E.P. Illegal Art Remix Tape)

Najlepsze w hip-hopie jest to... Tzn. jest wiele najlepszych rzeczy w hip-hopie, ale jedną z najlepszych rzeczy w hip-hopie jest to, że kiedy ktoś dla zgrywy nagrywa hip-hopowy kawałek, to nie dość, że gatunku to wcale nie ośmiesza, to wręcz czyni go jeszcze bardziej zajebistym. Tutaj jest mniej żwawa nie z-remix-owana wersja. I pamiętajcie: read Norwegian folklore.

Brak komentarzy: