czwartek, 19 maja 2016

komediowy czwartek #61


Iliza Shlesinger

-----

Jak macie chwilę czasu, to muszę tutaj wrzucić krótki raport z działalności bloga - więc pewnie się zastanawiacie dlaczego od dawna nie było żadnych dłuższych wpisów, recenzji, czy czegoś takiego. Tzn. w sumie to może i się nie zastanawiacie, bo to że nowy kontent pojawia się tu nieczęsto jest raczej normą. Ale tym razem mam nową przyczynę tego braku kontentu. Tak normalnie to po prostu jestem leniwy i mi się nie chcę, ale tym razem jestem autentycznie aż tak zajęty, że nie mam czasu, choć nawet chętnie bym sobie skrobnął jakąś reckę, czy cuś. Nie wiem też za bardzo kiedy będę miał znowu czas żeby coś napisać. Ale planuję, to nie jest tak, że zamykam bloga, czy coś takiego, tylko ten tryb niskiego priorytetu pewnie jeszcze trochę potrwa.

W każdym razie, ktoś gdzieś tam może jest zainteresowany tym jakie filmy aktualnie oglądam i co mi się podoba, co mnie kręci, co mnie podnieca, co mi się nie podoba, i co ogólnie może być, ale nie za bardzo, nie wiem, w sumie średnie, eeeeeeeeeeech... Więc postanowił zaspokoić potrzeby tych ludzi i założyłem profil na filmwebie. Jest pod tym adresem:

http://www.filmweb.pl/user/id_do_nthing_4_M_Bay

Możecie też na niego wejść klikając na obrazek znajdujące się po prawej stronie.

Przynajmniej mam nadzieję, że jest tam obrazek. Ostatnio miałem problemy z serwisami hostującymi moje zdjęcia. Gdybyście nie widzieli u siebie obrazka, to czy moglibyście poinformować mnie o tym w komentarzach. Dzięki temu będę wiedział, że czas powrócić do mojej jednoosobowej wojny z image hosterami świata.

Z góry dziękuje i hasta la vista.

Brak komentarzy: